Job opening group course

Teacher Yoga Instructeur

Share your knowledge with hundreds of students and help them achieve their career goals

Als freelance docent aan Centrum Voor Avondonderwijs beschik je reeds over het nodige lesmateriaal, maar ben je vrij om zelf extra didactisch materiaal op te stellen voor de opleiding Yoga Instructeur. Je hebt de kans hiervoor te vertrekken vanuit jouw eigen praktijkervaring als yogi om op die manier zelf je stempel te drukken op het lesmateriaal Yoga Instructeur. Je zorgt ervoor dat het cursusmateriaal tijdens de lessenreeksen op een praktijkgerichte manier overgebracht wordt aan jouw studenten Yoga Instructeur. Daarnaast baseer je je ook op de richtlijnen van de school inzake de te volgen didactiek en houd je rekening met de desbetreffende doelgroep. Ook ander bestaand lesmateriaal over yoga mag je zeker gebruiken ter inspiratie, mits de juiste bronvermelding. Dit is de ideale manier om het lesmateriaal dat je al ontwikkeld hebt, op een nieuwe manier in te zetten. Verder corrigeer je als docent ook de huiswerktaken van onze studenten Yoga Instructeur en geef je hen inhoudelijke ondersteuning gedurende hun opleiding. Een ideale en handige tool hierbij is ons online studentenplatform.

Apply now Course info

Job description

  • Didactische programma's over yoga uitwerken en aanpassen
  • Methodes, middelen en opleidingsinstrumenten bepalen voor de opleiding Yoga Instructeur
  • Cursisten opvolgen (pedagogisch, logistiek, administratief, ...)
  • Opleidingskader: lessenreeks van telkens 12 lessen van 3 uur
  • Opleidingsinstrumenten ontwerpen en bijsturen voor de volgende generatie yogi
  • Een opleiding geven in: algemene basiskennis
  • Kennis overbrengen aan cursisten Yoga Instructeur
  • Een oriëntatie-, informatie- of opleidingsprogramma ontwikkelen
  • Evaluaties (oefeningen, praktische werken, examens, ...) verbeteren en beoordelen
  • Materiaal en uitrusting uitleggen aan cursisten en technische vaardigheden overbrengen, zoals yogahoudingen


You will teach this to your students

  • De verschillende dimensies van yoga
  • Hoe is yoga ontstaan?
  • Yoga als leer van harmonie
  • Yoga in al haar verschijningsvormen
  • De vele voordelen van yoga
  • Hoe helpen yoga en meditatie bij stress
  • Adem, zuurstof en prana is levenskracht
  • Hoe vind je terug energie?
  • Wat is pranayama?
  • Je eigen yogaparcours uitstippelen
  • Starten als zelfstandig instructeur yoga


Thanks to you your students become

  • Zelfstandig yoga-instructeur
  • Yoga-instructeur in een wellnesscentrum
  • Yogadocent
  • Bied yogamomenten aan via populaire deeleconomiesites

Course info

Profile

Om aan Centrum Voor Avondonderwijs les te geven, moet je als docent Yoga Instructeur beschikken over minimaal 3 jaar ervaring als zelfstandige Yogadocent. Daarnaast moet je ook beschikken over de nodige pedagogische vaardigheden. We hechten ook veel belang aan praktijkervaring en correct Nederlands schrijven. Onze docenten Yoga Instructeur zijn echte ondernemers die nodige vakkennis hebben die ze graag willen doorgeven.

Een docent Yoga Instructeur moet bij ons zeer klantvriendelijk, communicatief en hulpvaardig zijn. Wanneer studenten huistaken of vragen insturen moet je hen binnen de 48 uur beantwoorden, waar je je ook op dat moment bevindt. Je bent met andere woorden minimaal in het bezit van breedband internet, een pc, de laatste versie van Microsoft Office, een telefoon, ...


What do we offer you?

Centrum Voor Avondonderwijs biedt jou een standvastige, langdurige opdracht, waarbij je de kans krijgt om de professionele yoga-instructeurs van morgen op te leiden, maar ook jezelf verder te ontwikkelen en uiteraard een vaste bron van extra inkomsten te verwerven.

Work experience

Onze school is een echte Ondernemersschool: al onze docenten Yoga Instructeur zijn mensen die jaren ervaring hebben als ondernemer binnen de yogasector. Je leert je cursisten dus de echte praktijk kennen, zoals ze die nodig hebben om meteen aan de slag te gaan binnen de yogasector. Bovendien geef je ze extra tips om te starten als zelfstandige Yogadocent, bijvoorbeeld over hoe je je eerste klanten zoekt of welke prijzen je best aanrekent. Dit maakt onze school zo uniek in de Benelux.

Language skills

De opleidingen van Centrum Voor Avondonderwijs worden gegeven in het Nederlands.

Contract

Centrum Voor Avondonderwijs biedt je een freelance contract waarbij je zelf kiest welke lessenreeksen Yoga Instructeur je aanneemt op momenten die voor jou het beste passen. Een job als docent is dus erg flexibel en perfect te combineren met jouw andere (zelfstandige) activiteiten. Kortom, een ideale bijverdienste.

Location

Onze opleidingen vinden plaats op verschillende locaties in heel Vlaanderen. Je kiest zelf op welke campussen je lesgeeft.

Employer

Als expert in onderwijs en ondernemerschap leren wij de studenten op een snelle en praktische manier het beroep van Yogadocent aan, zodat ze direct aan de slag gaan in hun nieuwe werkveld. Of dat nu in loondienst is, of als zelfstandig ondernemer.

Wij zijn onderdeel van een internationale opleidingsgroep die opleidingen aanbiedt in diverse Europese landen. Deze stevige en beproefde basis maakt ons als gevestigde waarde en groeiend bedrijf zo succesvol op de internationale opleidingsmarkt.

Apply now
What does it mean to teach a group course?

Een groepsles geven: wat betekent dat juist?

Sta jij aan het roer van een van onze groepslessen Yoga Instructeur, dan heb je gegarandeerd een droom vervuld. Onze klassen zijn keer op keer gevuld met gedreven en volwassen individuen die net zoals jij van hun passie voor yoga hun beroep willen maken. En jij geeft hen die kans door hen hands-on de praktijkkennis bij te brengen die ze nodig hebben, hen drijft om meer te leren en hen inspireert om zelf ook een eigen zaak te starten in de yogawereld.

Op het einde van jouw lessenreeks sta jij voor een hele klas van studenten die jij eigenhandig hebt opgeleid tot waardevolle professionele yoga-instructeurs. Dat geeft een enorme kik, voelt gegarandeerd als voldoening en is het grootste compliment is dat je jezelf geeft.

Are you excited to get started already?

Would you like to start right away? You can! Below you will find the periods for which we can already call you on.

Yoga Instructeur

12 lessons

€604

Campus:

First lesson:

07/07/2025

Last lesson:

22/07/2025

Hours:

09:00 - 12:00

subscribe-card

Campus:

First lesson:

04/08/2025

Last lesson:

19/08/2025

Hours:

09:00 - 12:00

subscribe-card

Campus:

First lesson:

06/09/2025

Last lesson:

29/11/2025

Hours:

14:00 - 17:00

subscribe-card

Campus:

First lesson:

11/09/2025

Last lesson:

04/12/2025

Hours:

18:30 - 21:30

subscribe-card

Campus:

First lesson:

14/09/2025

Last lesson:

07/12/2025

Hours:

10:00 - 13:00

subscribe-card

Campus:

First lesson:

16/09/2025

Last lesson:

16/12/2025

Hours:

18:30 - 21:30

subscribe-card

Campus:

First lesson:

05/11/2025

Last lesson:

04/02/2026

Hours:

18:30 - 21:30

subscribe-card

First lesson:

15/01/2026

Last lesson:

02/04/2026

Hours:

18:30 - 21:30

subscribe-card
1 - 8 of 8

Our application procedure

Ben jij één brok talent, goesting en motivatie? En wil je samen met je nieuwe collega's onze school nog beter maken? Stuur dan snel je cv en motivatiebrief naar vacatures@centrumvooravondonderwijs.be.

Valt jouw motivatie bij ons in de smaak? Dan nodigen we je al snel uit voor een kennismaking. Is er op dat gesprek een klik? Een vonk? Vuurwerk? Dan krijg je van ons een opdracht. Verloopt die goed, dan valt er ongetwijfeld een voorstel in jouw (digitale) brievenbus.

Maak ter voorbereiding zeker een profiel aan op onze website. Dan sta je meteen in onze database.

Succes!

What do we offer you?

Free courses

Aan onze school krijg je heel wat vrijheid. Zo kan je vaak bepalen hoe jouw lessen eruit zien. Zolang jij je studenten klaarstoomt voor de arbeidsmarkt, zijn wij tevreden.

A flexible work environment

Een nog betere docent worden? Je volgt al onze opleidingen gratis. En dat waar en wanneer je wil. Zo blijf je up to date met de laatste trends.

Social purpose

Je komt terecht in een jong en dynamisch team. We kijken naar meer dan talent. We zoeken vooral iemand die een goede aanvulling is in ons bedrijf. Iemand waarmee het klikt. Iemand die studenten kan inspireren. En hen kan motiveren.

Startup mindset

Verleg bij ons je grenzen. We zijn een internationale opleidingsgroep die in verschillende landen actief is. Dat geeft jou de kans om het buitenland te verkennen en over de grenzen heen les te geven.

A young team

We willen onze samenleving beter maken. We willen mensen helpen. We geloven dat een opleiding mensen kan bevrijden. Het geeft hen nieuwe perspectieven en nieuwe kansen in de toekomst.

International level

Zit jij bomvol goede lesideeën? En wil je die graag uitvoeren? Bij ons krijg je de ruimte om jouw plannen werkelijkheid te maken.


Who will you be joining for afterwork drinks soon?